KOMUNIA

Komunia Święta - jeden z najważniejszych dni w życiu młodego człowieka.

Chłopcy mają swoje garnitury, a dziewczynki, najczęściej po raz pierwszy, zakładają przepiękne białe suknie. Błędem byłoby twierdzić, że najpiękniejsze to te proste i skromne sukienki komunijne. Każda mała dama i jej mama mają własny gust i smak, więc wybiorą modele dopasowa...

Komunia Święta - jeden z najważniejszych dni w życiu młodego człowieka.

Chłopcy mają swoje garnitury, a dziewczynki, najczęściej po raz pierwszy, zakładają przepiękne białe suknie. Błędem byłoby twierdzić, że najpiękniejsze to te proste i skromne sukienki komunijne. Każda mała dama i jej mama mają własny gust i smak, więc wybiorą modele dopasowane do ich własnego stylu.

Większość dziewczynek w tym wieku uwielbia tiule i koronki. Część nawet jest zdania, że im więcej tiulu tym lepiej. Inne zachwycają się w sukienkach przeźroczystymi rękawkami lub po prostu delikatnym deseniem na tkaninie.

Jedno jest pewne, pomijając dodatki, które sprawiają że suknia jest wyjątkowa - krój sukienki komunijnej lub tej, którą wybieramy na przyjęcie po uroczystości, musi być dopasowany do dziewczęcej sylwetki, a suknia obowiązkowo musi być perfekcyjnie skrojona, elegancka i dopasowana do tak uroczystego dnia.

Jest nam niezmiernie miło, że co roku możemy, choćby w ten skromny sposób jak prezentowanie Państwu naszych modeli sukienek komunijnych i tych na przyjęcie po uroczystości komunijnej, w pewien sposób uczestniczyć w tym niezwykle wyjątkowym dniu.

Więcej

KOMUNIA  Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 30 elementów